Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz duvi #31559 üzenetére

    Bár igazad lenne, én is ezt kívánom, de véleményem szerint nem így lesz. Úgy vettem észre, hogy az Thargoid szálat megakarják tartani mellékszálnak tartalmat illetően. Az X.X fejlesztések szinte mindig valamiféle magában is működni képes újítás volt. Persze erre van kivétel, a multicrew, ami ugye számos játékelemet hívatott összevonni, mégis mi lett belőle (wingel nem működik, nincs közös küldetés, a gunner pozíción kívűl nincs új játékmechanikai elem), vagyis nem tartom valószínűnek, hogy a 2.4, sőt bármely verziószámmal jelölt frissítés elfogyasztható tartalom lenne, inkább egy engineershez hasonlító örök tartalmi rendszer.

    Ezért is baromi kíváncsi vagyok, mivel rukkolnak elő. Jelenleg a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy a megashipek terén kezdenek valamibe. Ott van pl. a raider téma, de Braben sokat említi mostanság a gázóriásokat is, az is lehet, hogy valami égitestekkel kapcsolatos dolog jön... fene tudja. Várom már a 3.0-ás bejelentést, onnan legalábbrgkapjuk a 3.X címeket. A portolás nagyon lezúzta a fejlesztést, de ez nem újdonság, sok játék bukott ebbe bele vagy pénzügyileg vagy erőforrásilag, de az Elite nem, ami nagyon jó jel. Nem tudom ez mennyi bevételt jelent majd nekik, de a mi érdekünkben nagyon remélem, hogy jelentőset. De az is fix, hogy ezentúl a fejlesztés belassul, legalábbis lassabb lesz, mint a vanilla idejében, lévén most három platformra fejlesztenek majd.

Új hozzászólás Aktív témák