Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz baphomet #26834 üzenetére

    Próbából megtömtem hallal egy Vulture-t, tényleg állat lett. :) Én a MC (egy inc. egy cor.) set mellett döntöttem, az jobban tetszik, főleg mert gyorsabban darabolja a pajzsot/hull-t és emellett a lézerek nyomi'k lettek, pontosabban inkább a tuningolt MC lett "túl" jó (még majd kipróbálom lézerekkel is, de nem sok kedvem van sorozatban nézegetni a "lehámozom majdnem a pajzsot-feltölti teljesre" komédiát, sokadszorra már unalmas). Így jelenleg ez nekem a legjobb hajó, amit szeretek vezetni harcban, nagyon hangulatos pl. az aszteroidák között keringőzni vele, igazi kis seggrakéta. Bár a Drive egyelőre csak 3-as, nem volt még kedvem elzarándokolni mekkába (bár ma lehet, átrakom inkább az ASP-jét rá), de az annyira nem fáj, így is 480+-t tud boosttal, ellenben a FSD pár pörgetés után már 24+ Ly-t tud teljes harci díszben, ráadásul kaptam bónusz boot time-ot (ez azért fontos, mert a PP a hőtermelés visszafogása miatt olyan kicsi lett, hogy azt is lecsapja, amikor előkapom a csúzlikat) és gazdaságosabb üa. felhasználást, ezzel már lehet utazgatni is. Az erős pajzsnak hála végre egy Gunship is tudja hol a helye. Egyetlen hátránya van a MC set-nek: 8-10 db boszorkányos tölténygenerálásra elég material-t kell a fedélzeten hurcolni, ha nem akar az ember gyakran leszállni tölteni, mert a 2 MC fogyasztja rendesen. Egy HazRES-ből is gyakorlatilag csak azért távozom, mert megunom, vagy elfogy a skuló, menekülni/javítani még nem kellett. Mondjuk cargo-val azért valószínűleg veszélyesebb lenne a művelet, mert a halszagra nagyon jönnek, ha ráizgulna 2-3 táposabb Anaconda, vagy Gunship, az azért már lehet, fájna neki.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák