Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baphomet

    senior tag

    válasz Urby66 #22633 üzenetére

    Egyelőre nem kell félni. A legutóbbi pénzügyi jelentésük szerint nagyon is jól megy a Frontiernek, és ha nem is több, de két lábon állnak: idén dobják ki a Planet Coastert. Mindezt indie-ként, saját boltjukban árulva tehát nincs egy nagy kiadó/terjesztő, ami lefölözné a bevételt.
    Ami szerver oldalt illeti, úgy tudom, hogy a "nem lesz offline mód" fiaskó idején ígéretet tettek arra, hogy kiadják a szerver oldali kódot mielőtt az utolsó ember lekapcsolná az Elite-nél a villanyt.

    Más. Robigo. Nem állítom, hogy nem lehetnek hibák, de én még nem futottam bele egybe sem. Túl vagyok kb. 40 sikeres és 10 elbukott körön. Minden buktánál elég volt a tükörbe nézni, hogy lássam kinek a hibájából történt. Utólag persze okos már az ember, így minden egyes esetnél meg tudom mondani, hogy mit kellet volna másképp csinálni, hogy elkerülhessem. Amúgy meg: odamenni és megtölteni a hajót nem tart tovább 20 percnél. Ennyi játékidőt bukik el az ember, ha mégis leszkennelik, ami azért nem olyan vészes szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák