Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Urby66 #12244 üzenetére

    "figyelj arra, hogy az ellenségnek választott oldalnál csökkenni fog a repud."
    -
    Ezt a repu csökkenést én nem tudtam felfedezni. Pl annak idején a Volungu csetepatéban pontosan 786 db birodalmi járművet lökdöstem be a bontóba, mintegy 18 milliónyi combat bond értékben, de nemhogy nem csökkent a repum, de még csak egy pici lefelé mutató apró kis nyilacskát sem eredményezett a jobb panelen ez az amúgy valóban barátságtalannak tűnő eljárás a részemről. Volungu ugye az a hely, ahol porig aláztuk a Birodalmiakat - ezt kifejezetten baphomet szaktárs kedvéért említem meg külön is :K (amikor meg mi iszkoltunk, arról nem beszélünk, és amiről nem beszélünk, az meg nincs is, tehát mi sohasem iszkoltunk - az aljas birodalmi álpropaganda meg nem számít :U ) Persze elképzelhető, hogy valamelyik 1.valahányasnál ez változott valamit, de kb másfél hete CZ-kben próbálgattam az FDL-t(vegyes érzelmekkel), és ott is lezavartam a pályáról kb úgy 200 db versenyzőt, és most sem tapasztaltam semmi hatást

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák