Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoltwader45

    aktív tag

    válasz csongi #30 üzenetére

    Üdv! Két hete van a tulajdonomban. Átlagos használat mellett egy nap alatt reggeltől estig szépen merül. Dual simmel használom, telekom mobilnet, vodafon szolgálati sim. Kicsit gyengének tartom az aksit de hát 5,5"-os kijelző, 8 mag 3 gb ram zabál. Viszont nem fagy. Facebook messenger, skype, sem fogja meg. Powerbankot használok kiegészítőnek. A kijelző nagyon szép. Középső gombbal tudod oldani de van ujjlenyomat olvasó is szintén középső gomb használatával. Panel 9. emelet tökéletes, munkahely -1 szint vodafon jó, telekom net nyögvenyelős. Wifi bluetooth kiváló. GPS a lakásban panelban 2_3 mp alatt talál 10 holdat pozicional.kilencediken a rooter utcán fogja a jelet. Számomra tökéletes az eredeti 5,1 nincs vele gondom. Másik launcherrel alakítható. Ígéretről semmi hír. Hangszóró hangos jó, hallható csengőhang, nem halk. Zene, amilyen lejátszót választasz, sony fejhallgató itthon nagyon szépen szól. Fém ház kellemes fogás, dobozban + fóliák előre hátra. nem tg fólia. Mobilhoz képest szép képeket lehet lőni, de este a vakutól ne várj csodát sima led. Könnyedén rootolható.
    Összefoglalva: Minimális negatívumoktól eltekintve nagyon jó készülék.
    Hangsúlyozom, ez az én telómmal van és az én véleményem. Árfekvésben hasonló tudás lényegesen drágább.

    élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

  • DanQuijote

    csendes tag

    válasz csongi #30 üzenetére

    Üdv.

    Milyen az uzem ido? Atlagos hasznalat mellett?
    Miert kell ra masik rom? Az alap 5.1 nem jo?

    A gyári ROM, amivel kijött, nagyon gyenge volt, pár óra átlagos használat mellett lemerült. Most a legújabb frissítéssel már határozottan jobb lett. Pontos adatot nem tudok, de pl ha elmegyek melózni, oda vissza GPS, zene, a melóban játék, Facebook, netezés stb, ez kb 14 óra távollét, többnyire kibírja.

    Ha jol lattam feloldhato a kepernyo csak a kozepso gombal?

    A középső gomb az ujjlenyomat olvasó, tehát meg sem kell nyomni, csak rátenni az ujjad...

    Milyenek a tererok? Wifi, mobil et, bluethout?
    A Wifi és a Bluetooth okés, de a térerővel vidéken, főleg zárt helyen már vannak gondok... Itt Pesten nincs probléma, hasít a 4G

    Milyen a kivitel? Nagyon profinak ez ki?

    Szerintem nagyon, szuper vékony, fémes tapintás, nagyon masszív, gyönyörű

    Van igeret a gyarto reszerol a 6.0 ra?

    Nem találtam róla infót

    Milyen a kulso hangszoro hangerelye es minosege?

    Teljesen jó, de semmi extra.

    A jack csatlakozo hang minosege milyen?

    Rohadtul semmi hallásom, nem tudom megítélni.

    Minden kamera szoftverrel lassu a zoom?

    Most az újraélesztés után, feltettem vagy 10 app-ot, de még nem volt időm letesztelni, talán jövőhéten...

Új hozzászólás Aktív témák