Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz csibe1 #72543 üzenetére

    Az van, hogy lehet, hogy 10 kapcsolástól tönkremehet valamelyik db, vagy eséstől (ez bármely márkával megtörténhet), és mivel fel vagyunk háborodva, ezért nyilvánosságra hozzuk. Ennél a lámpánál meg benne van az is, hogy a tulajdonos teszi tönkre. Ha meg nincs gond, akkor meg csöndben maradunk. A Wizard -ból van ezen a topicon több mint 50 db. Nekem magamnak van ezen kívül 10 db Armytek lámpám. ELF is akad pár ezen a topicon. Meg a többi, amiről még nem tudunk. Kb 1 kezemen megszámolom, hány termék ment tönkre, amiről szóltunk. Ezek viszont többségében cserélve lettek. Külföldön, sokszor 35% - 40% -os árkedvezménnyel jutnak az Armytek termékeihez. Jóval az Olight, Nitecore és igen a Fenix lámpáinak árai alatt. Miközben tokkal, vonóval árulják. Kezelésük, fényük is jó az Armytek termékeinek. Jóval több forog belőle mint gondolnánk. És ezekből jeleznek meghibásodást. Ez a nagy számok törvénye. 100 db -ól 2, 3 meghibásodás sem vészes, szerintem. ;)

    A felépítéséből kifolyólag (ha a gyárban nem hibáztak), minimális a meghibásodás esélye vízbemerítéstől és eséstől (de megtörténhet). Más gyártók lámpájával is megtörténhet, előfordul. Felénk az Olight a romlandó (fegyveren használva - G erők).

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz csibe1 #72543 üzenetére

    Másik probléma, hogy a lámpát cserélik, nem javítják (egyes gyártók, a Maglite is, Németországban szervizel). Az elektronika gyantába van öntve. Visszaküldés (pl Kína), ellenőrzés (Kanada), cseretermék (kb Kínából). És nem a leggyorsabb express szállítással. Akár pár hónapos átfutás is lehet. Sok idő az úton, ezért lehet nehézkes a komunikáció is (ha nincs infó, mit közöljenek). ;)

    Ha jól emlékszem, nálatok MO -gon talán a Fenix -el is gond volt pár éve. Ma meg már ott van a Kronium. Velük nekem régebben sem volt gondom. Ez meg a közvetítés, ki árulja. Én is van hogy a hazai közvetítőt inkább kihagyom Armytek, Maglite, EagTac, stb ügyben. De van, hogy elég a szomszédba, pl Csehekhez mennem (azok meg kérdik miért, hisz van nálunk is viszonteladó). Viszont tisztességesek, pláne több vásárlás után már a minnél könnyebb utat keresik (számomra is). Azért akad itt is rendes, segítőkész. ;)

  • sarajhvh

    tag

    válasz csibe1 #72543 üzenetére

    Igen! Valaki 1m-ről leejtette a lámpáját, és tönkrement?
    És tényleg csak poénból írogatok a fórumra, hisz annyi időm van, hogy nem tudok vele mit
    kezdeni, és csak hazudozok itt össze vissza, hogy a kedves fórumtársakat szórakoztassam!
    Hát.....tudod mindenki, de mindenki magából indul ki! :)

Új hozzászólás Aktív témák