Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz louiphoto #43990 üzenetére

    Ki milyen "vérmérsékletű"?!
    Én sajnos a hullámzó kategóriába tartozom, de sajnos már nekem is függőség..
    Pláne, hogy olvasom a topikot.
    Karácsony-szilveszter újév környékén kihagytam bő 2-3 hetet, majd egy hónap volt, mire utol értem a topikot.. (mostanra kb,)
    Össze is gyűlt pár kérdésem, no meg pár lámpa itthon is, meg a kívánságlistán is :B
    (S2+, Zanflare F1, C8 hi, Borjú fejlámpa, stb stb stb.. )
    Kérdezni is akartam, de látom ZozzV6 fáradt, és morci ;) , de valahol meg tudom érteni, bár mi még csak a készítési fázisban vagyunk a baba projectben.. :B

    Viszont mivel csak most értem utol a topikot, NAGYON NAGY Gratula, és kitartást nektek (B)ZozzV6(/B)!

    No de ha már itt vagyok, és megint van némi kísértés, irkálok megint.. szerintem kisregény lesz, ahogy magamat ismerem :B :DDD
    Pláne nagy a kísértés, mert kicsit tele a hócipő az egészséggel, ki tudja meddig lehet lámpázni :( :(((

    No..
    Első kísértés: Skilhunt H03 a mostani akcióban..

    Ennyiért (van 609 pontom, él a legkisebb ár) szinte biztos megveszem.. hogy kell-e igazán?
    Valószínűleg nem.. van az olcsó kategóriában elmegy Boruit rj-02 lámpám, több is mint kell ;) :B
    Eddig amire ritkán kellett fejlámpa arra elég volt.. ha meg több fény kell, van egy univerzális fejpántom, bele pattintom az s2+-t, vagy akár a Zan F1-et, bár azt még nem próbáltam, lehet overkill :D vagy leginkább a Nitenumen NE01-et.. jelenleg ez a legtöbbet, legsokoldalúbban használt lámpám.. (kicsi, saját töltős, közelre is egész jó, relítíve messze is elvisz.. melóba is ő jár velem..)
    Viszont még nem volt ilyen "minőségi" fejlámpám, ennyi tudással (aminek valószínűleg csak a felét fogom használni -moonlight, helyzetjelző fény - amit a borju nem tud.)

    Meg bizakodom, hogy egy kicsit erősebb, és talán izomból távolabbra is világít mint a boruit. (még utána olvasok, de ha valaki egy szóban meg tudná erősíteni, megköszönném :B (Kérdés 01)

    Kísértés No2:
    Astrolux C8 XPL-HI

    Előzmények:
    Jóó sok évvel ezelőtt (2013.02 :U ), megvettem az első normálisabb lámpámat, egy Convoy C8-at.. (xm-l-u2-1b)
    Még talán a legelső verzió... Sokáig ezt használtam melóban is, mindenhol.. aztán jöttek egyéb lámpák, de erre ne menjünk el :B :DDD

    Mindig is szerettem volna egy kicsit erősebb, távolabbra elvivő "reflektort", de sokáig ellen álltam.
    10+ ezret nem adnék egy lámpáért.. (L6 mondjuk ;) )
    Olvasgattam itt ZozzV6 tunningjait, meg az új ledeket..
    Gondoltam kéne valamit kezdeni az öreg vassal, dobni bele egy HI ledet, Biscottit, +7135-öket, világítós kapcsolót.. stb. :U

    Erre nem oly rég bele futottam a kuponnal, vagy pontokkal már nem emlékszem, 13 dolcsi körüli akciós C8 XPL HI V2-1A verzióba.
    Próbáltam magam lebeszélni róla, hogy mi lesz a jó öreg c8-al, kettő meg minek, de csak megvettem.
    Itt is van.. nagyon pöpec kis lámpa, valóban lényegesen szűkebb a fénycsóva, és messzebb is világít mint a régi C8. Mondjuk az rücsis refis, meg régebbi más fajta led

    És itt is beindult az agyam, mert ha jól követtem, ZozzV6, te is egy ilyet tuningoltál (és árulod egy bizonyos oldalon), amivel elértél 400méter körüli távot.
    Ha jól emlékszem a tuning: Biscotti fw, meg az áramból ítélve (3,5A-t írsz a hirdetésben) +2db 7135, és ennyi? Jól sejtem? (Kérdés 02)

    Van itthon bőven 7135, gondoltam dobok rá én is kettőt, világítós kapcsolók is úton vannak.. :U
    Aztán elfilóztam azon is, mi van ha többet rakok rá..
    Közben meg "megjelent" az astrolux C8.. :W
    Ha jól sejtem, alapból tudja, sőt még akár többet is, mint a fenti tuning (csak persze korlátozott ideig.. )
    Plusz benne van egy két apróbb dolog, ami miatt a Biscon is filóztam, (moonligt, fesz szint kijelzés..)
    Nagyon rezeg a kezem, hogy meg kellene rendelni.. erre most írtad ezt a Sofirm C8-ast.. :W
    Bár ha jól sejtem, nekem ez nem annyira alternatíva (minél messzebb, követő reflektor szerűen megvilágítani valamit...)

    Erre talán az astrolux a nyerő.. vagy nem tudna látványosan nagyobb fényt, mint az általam vett convoy c8 3,5A-en? Kérdés 03

    A legjobb ha jól sejtem, az L2 lett volna, amikor volt egy rövid akcióban valami 2x dolcsiért, egy kicsit filóztam rajta, hogy vajon milyen, aztán el is fogyott.. most meg láttam amiket tuningoltál.. :Y :W
    Lehet hagynom kellene most a C8-akat, megrendelem a H03-at, és várok, hátha lesz akcióban megint L2, vagy valami hasonlóan ütős fegyver ..
    Vagy elpasszolni a C8-at, és venni egy Astro C8-at.. csak addigra meg lehet nem lesz 20 dolcsi.. ejj..

    És kisregény végére:
    A zanflare F1-et szedte már szét innen valaki?
    Mintha azt olvastam volna, hogy melegítve egész kulturáltan szétjön.. :U Van nekem is egy hibás darabom.. :B Kérdés 04 :B

    Nem szabad olvasni ezt a fórumot! ;) :B :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák