Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz MittuDomain_ #36439 üzenetére

    Szeretem fokozni az izgalmakat, mazohista vagyok na. ☺

    Első benyomások:
    - Optikailag szép a kidolgozás, hibátlan a felület, jó az alakja a lámpának, szóval jól néz ki.
    - Nagyobb és nehezebb mint vártam, ami egyfelől jelentheti, hogy több anyag van benne (jobb hűtés), másfelől viszont már pont túl batár zsebben hordani.
    - A tailcap menete kicsit lötyögős és rövid, érezhetően gyengébb kidolgozású mint pl egy S2+, nem olyan pontos és robusztus. Ez meglepett azért, mert ennél jobbat vártam volna az alapján amiket olvastam.
    - A bekapcsológomb nagyon bele van süllyesztve a tailcapbe, a két apró bemarás max díszítésnek jó, kesztyűben használni biztos, hogy sokkal kényelmetlenebb lesz mint az S2+ -t.
    - A bekapcsológombot erősen kell megnyomni, hogy működjön (nem úgy "klikkel" mint valami finom műszer). Ez szintén rossz kesztyűben használatkor mondjuk havas kézzel, pláne, hogy maga a gomb is mélyen ül a tailcapben. Egyetlen előnye viszont, hogy nehezebben kapcsolódik be véletlenül.
    - A spirál minta szép a testen, de csúszásgátló funkciót alig tölt be. Az előzőeket tekintve tovább nehezíti az egykezes kesztyűs használatot.
    - A fénye szép egyenletesnek tűnik, majd este tudom jól tesztelni, de az már most látszik, hogy ez nagyon rendben van!
    - A fokozatok elosztása szuper jó, ezt tényleg jól átgondolták. Ebben a tekintetben sok más lámpa példát vehetne róla.
    - A tokba berakás és kivétel nehézkes, de nekem tetszik nagyon ez a zárt tokos megoldás, táskába tökéletes lesz, úgyis oda szánom.
    - Jó, hogy van beépített töltő, szükség esetén nagyon jól jöhet.

    Összességében:
    Így elsőre szép kis lámpának tűnik, de - szigorúan az én szempontjaim szerint - ez nem az a minőségi lámpa amit kézbevéve azt érzem, hogy tyűha. A tartóssága majd használat közben kiderül. Szerintem 13 dollárnál tényleg nem ér többet.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák