Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz zoli03 #13825 üzenetére

    Na erre kíváncsi leszek, ugyanis én is ezzel a driverrel rendeltem az S2-t és a C8-at is, mivel korábbról mások is ezt említették itt. Így utólag belegondolva a S2-t lehet okosabb dolog lett volna egy kisebbel. Biciklin én egyébként sem biztos, hogy maxon használnám a szembejövők miatt, szóval nálam lehet nem is lesz melegedési probléma, és szükség esetére mégis ott lesz a nagy fokozat, szóval lehet mégiscsak jól választottam. :)
    A C8-nak jobb a "hűtése" egyébként? Mindegy, annyira nem is lényeg, ezt a pár nap majdcsak kibírom valahogy, és kiderül. :))
    A bontott akkuimmal lehet nem is lesz rá gondom. Legfeljebb majd meglépek egy driver cserét, ha úgy látom, bár télen még jó is, ha kicsit meleg, csak ilyen hőségben nem nyerő. :N

    M_o_g_y_i: Remélem hozzám is hasonló gyorsasággal jön a postás. Nekem az S2-t 3-án adták fel, néhány napja már az országba elküldöttnek látom, a C8-at pedig 5-én postázták, arra viszont a tracking azóta is not found, de remélem az is rendben utazik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák