Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Lacerta #70549 üzenetére

    Nem mértem, de miért is tenném ha van olyan változata is?
    De, megjegyzem akkor a spotja, hogy a HS05höz vagy a D25L-hez hasonlóan hatalmas!

    WestBam: Ez jogos... De
    1, Honnan tudja átlag ember ki az importőr? 10 perc keresgélés után sem találni rá a legtöbb márkánál. Ez kiknek a hibája?! Szerintem a gyártóé és az importőré is.
    2, Megkérdeztük az importőrt, hogy pénzért vállalná-e az ügyintézést.
    3, Lámpás nagykerekkel nincs tapasztalatom, de bringásnál van. Hogyismondjam... többször kellett volna garanciában valamit megcsinálniuk, cserélniük, vagy csak behozniuk alaktrészt, mint importőr. Az lett belőle hogy 10ből 8szor nekem kellett megoldanom, mert 3-4 hónapra, vagy semmikorra nem vállalták ha már nem volt garis (míg az itthoni helyzetet ismerve az osztrák nagykertől csak azt kértem adjon webshopot akik külföldre is szállítanak; de elpostázták nekem a szükséges alkatrészeket). Vakukkal, alaplapokkal, motorolajjal és egyéb dolgokkal kellett az unmotivált importőrt kikerülnöm és megoldanom máshonnan.
    De egyetértek, az lenne a dolgok normális menete, hogy itthonról kicsit drágában, de gyorsan megvehetjük ahelyett hogy 3 éves termék az utolsó amit behoznak, és amíg a gyártó termékre garit vállal, azt itthonról tudjuk elintéztetni! :R

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák