Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    A töltő arra van hogy töltsön, itt az emberek nagy része van az akkuért, meg a töltőjéért, én pedig úgy vélem hogy az akkumulátor és a töltő van értem, csak 1 Amperral merítek és töltök, hisz erre van, nem arra hogy 300mA meg mAh -val kínlódjak, egyrészt semmi értelme nincs, másrész rengeteg cellám van, idő sem lenne rá, de ha lenne rá sem foglalkoznék vele, NONSZENSZ és nevetséges.
    Ezekszerint nálam ezért melegszik, de nem is érdekel nagyon, hisz, ahogy írtam, erre van!

    Tehát az írjon már aki normálisan használja mint én, hogy az Opus az 1amperes merítéskor meg töltéskor melegszik-e, bár tudom a választ, igen, melegszik...

    iatti-n amúgy ha már meglátom a nevét mindig kiakadok, van több drága 10-20e Ft-os lámpája és pislákolva használja, (mert a nagyobb fokozat majd a világvégére kell, meg kímélni kell a cellát is alapon) tudom az övé az csinál amit akar, és teljesen igaza is van, csak ez engem totál kiakaszt, ha lenne egy sport autója azzal is mindenhol betartaná a kreszt és az életbe sosem tiltatná le a motorját... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
    szóval igen, nálad iatti azért nem kapcsol be a venti sem mert te is kis töltőárammal használod a tizen ezer forintos komolyabb akku töltődet, kb. semmi értelme nem volt így megvenni... :C

    [ Szerkesztve ]

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Új hozzászólás Aktív témák