Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    Sziasztok!
    Olvasgatom az elemlámpa blogot, főleg convoy lámpák cikkeket.
    Lehet elkerülte a figyelmem, de azt nem láttam, hogy a tesztben melyik színhőmérsékletű leddel szerelt változatról készültek a képek. A led és a driver típusa benne van, de a színhőmérsékletet nem láttam.
    Az összehasonlító fotókon van, ami "erősebbnek" látszik, de lehet csak a magasabb színhő miatt van.

    Meg még pár kérdésem lenne, ami számomra nem egyértelmű. (Mondjuk sok ilyen van laikusként, meg legtöbbször félálomban, futva olvasom a cikkeket, de ez most mindegy is. :D )
    Ami érdekelne, hogy a C8 és C8+ között van-e valami számottevő különbség?
    Nekem inkább a több szórt fényt adó XM-L2-es verzió jönne be, de nem tudom, hogy kell-e a nagy bevilágított táv.
    Hobbi célból vennék még pár lámpát, nincs tervben sem túrázás, barlangászat, egyelőre csak otthoni felhasználás, esetleg biciklire felfogatás.
    Tényleg, amúgy mire lehet/ érdemes használni az ilyen típusú lámpákat? (C8, L2, L6 stb)

    Gondolkodom egy M1 beszerzésén is, de úgy látom, hogy csak a GB-n és az Ali-n lehet venni. Ez nem annyira sikeres/ elterjedt széria, hogy nincs belőle sok variáns és nem kapható több helyen?
    A jobb hőelvezetés, és a közepes hatótáv egyenletes, sok szórt fénnyel tetszik nekem, jobban használható lenne szerintem, mint a c8-ak, de drágább és akció/ kupon sincs nagyon rá.

    És a végére még egy S2+ XPL-Hi leddel szerelve maradt, aminek a képeken nagyon hasonló fénye van az M1-hez. Ajánlottabb ez az M'-el szemben?
    Illetve a színen kívül ez a kettő ugyanaz?[link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák