Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    válasz g@bo #4414 üzenetére

    Én csak olyan töltőt vettem/vettem volna eddig is, amibe belefér a 14500-as és CR123-as(16340) akku, de most már olyat vennék, amibe a 26650-es akkuk is belemennek.
    Bár kinek mik az igényei, mert most nekem is hiába van itthon 14500-as akku, de nincs hozzá lámpám :D

    Azt, hogy milyen töltők, nem tudom. A másodikat nagyon sokan használják és jó véleménnyel vannak róla, viszont csak 18650-hez jó...

    Nekem ilyen van: [link]

    Nem ez a világ legjobb töltője, sőt... voltak közte hibásak is régebben, viszont elég sok akku belefér, 12V-ról is üzemel, tehát autóban szivargyújtóról is használható, ami nem egy utolsó szempont.

    Avicularia: Ahol a Skyray/Fandy felirat van, mellette a lekerekítés nem ugyanolyan, tehát nem egyforma a két lámpa.

    grabber: Vegyél valami XP-G-s 1AA-s lámpát: [link]

    Biztos vannak újabb XP-G-s lámpák is manafonton, de ezek között is nagyon jók vannak. Az a jó ezekben a kis lámpákban, hogy akkorák, mint egy rúzs, közben meg alig kisebb a fényerejük, mint nagyobb társaiknak. Azért egy XP-G R5 14500-ról meghajtva majdnem 500lument tud. Egy ekkora kis lámpától ez nevetségesen sok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák