Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz WestBam #38081 üzenetére

    Nem az LA10 -esről van szó, hanem a LR10 -ről. Ha meglesed, ezen 9 led található, viszont a Li-Ion akkumulátor nem cserélhető, csak tölthető, mint a TIP, THUMB, stb. esetében. Viszont kompakt, kb ugyanazt tudja mint a LR30. Ja és kösz a LA10 -esért. Nekem a hagyományos van meg, nem a CRI. :R

    Gargouille, vince:

    Képzeljétek el, esti sütögetés haverokkal a természet lágy ölén, hordozható asztalra már fölpakolva a sültek, szeletelt paprika, paradicsom, hagyma, kenyér, mellette pia, körülülitek. Na most fejlámpával egymásra fogtok világítani, vagy valahol az asztal felett, kb. 2 m magasságból egy lámpás világítja meg az alatta elterülő területet. De akár mellétek lerakva is praktikus, mert félgömbben, mindent megvilágít maga körül. Olyan mintha szobalámpát használnátok. Szerintetek? De írhattam volna kártyázást, sátorozást, kempingezést, stb, de otthon, áramkiesés esetére is kellemesebb a lámpás, mintha fejlámpával, zseblámpával olvasnék (TV ugyebár nincs ;] ).

    Nem akartam senkit megsérteni, csak pár lehetőséget mutatni a lámpás felhasználásával kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák