Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz ZozzV6 #36174 üzenetére

    basszus, én sosem gondoltam volna, hogy egy lámpának hülyebiztosnak kell lennie bizonyos emberek kezében, de tényleg így van. ugye a családban elkezdtem ajándékozni az s2+-okat, szépen leírom nekik, hogy mit hogyan, elmondom, megmutatom, de nem elég. tegnap itt voltak anyámék vendégségben, lámpáztunk egy kicsit :DDD , vizsgáztattam őket módváltásból, de nem ment nekik, újabb 10 percet rászántam, nem volt elég. pedig hát azért teljesen nem fogyatékosok, anyám napi szinten használja a számítógépet, okostelefont, és hónapokig nem kér segítséget. de mit várjon az ember, ha a villamosmérnök haverom, akihez a cuccaim mennek, mert nála megbízhatók a postások, két lámpámnál is azzal fogadott, hogy figyelj, ez úgy fel tud forrósodni, hogy meg sem tudom fogni. de azért lerakja szerelőlámpának maxon, a nyári melegben. legközelebb f1-eket fogok venni mindenkinek. a tegnapi családi lámpázás másik tanulsága, hogy a legtöbb ember thoweres alapbeállítottságú. előkerült a c8 és mindenki azért volt oda, mert az milyen messzire visz. hiába magyaráztam, hogy ház körül sokkal jobb a több szórt fény és a kisebb méret, nem osztották a véleményemet. nálam a c8 ritkán kerül elő, én nem vagyok oda a hotspotos lámpákért. persze jó, ha egy lámpa távolságot is tud, de max olyan szintig vagyok hajlandó feláldozni a szórt fényt, ahogy az f1 csinálja. az tényleg egy nagyon jól eltalált egyensúly a spot és a beam között. nyilván most arról az esetről beszélek, ha csak egy edc lámpát tarthatnék meg. második-harmadik lámpának jöhetnek a throwerek is, mi az hogy. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák