Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz baltasar #34712 üzenetére

    Tudod, ugyanúgy voltam, mint te... Olyan sok jó lámpám volt már itthon az itteniek tanácsaira (most is utálok mindenkit ebből a topikból, mert átragadt rám is a ti káros szenvedélyetek! :D ), hogy akartam valami "unikumot! És ahelyett, hogy a helyi kocsmában kerestem volna, ehelyett beleszerettem az Olight M22 Warriorba. Annyira szép, annyira jó, annyira... szeretem! Mint amikor egy nő meglát valamit és nem tudja miért, de... KELL neki. Kuporgattam és próbáltam figyelmen kívül hagyni a topikban terjengő hangokat, hogy nem lesz annyival jobb, meg ne várjak csodát. És akkor megérkezett...

    Csodaszép, doboz, minden... Imádtam! Kibontottam, tele volt minden jóval a doboza, gyűrűk, "láncok". Gyorsan ki is vettem az övemből az addig használt C8-at, aztán este mentem melóba és mutattam a kollégáknak (akiknek szintén én rendeltem C8-at) az új szerzeményemet. Volt ám hanyattdőlés! De szép, de jó, meg minden. Aztán jött a PRÓBA! Bekapcsoltam...

    És be is égtem. Nem hogy nagyobb fényereje nem volt, mint az addig használt, nomeg a kollégák által mellettem bekapcsolt C8-nak, de nekem egy kicsit még kisebbnek is tűnt! Mondjuk azóta is az M22 Warrioirt használom minden éjjel (már csak azért is, hiszen elenyésző a különbség), de már TUTIRA nem venném meg és senkinek nem is tanácsoltam/tanácsolom.

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák