Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Basszus!

    "Ha már itt tartunk, (intl-outdoor.) rendelt valaki az elmúlt hónapban onnan?
    10.11.-én rendeltem, fizettem.
    10.13.-án Shipped (ha jól értem, feladták..)

    Mivel nem volt 5 dolcsi se a rendelés, (C8 tok, meg üveg) nem kértem tracking számot..
    Lehet kellett volna?"

    Még mindig nem jött meg.. gondoltam megnézem már hány napja volt.. természetesen több mint 45.. nézegetem a megrendelést.. akkor látom, hogy el van írva a kézbesítési cím!
    Minden okés, név, utca, emelet házszám, csak éppen 44 helyett 55.
    Eddig fel se tűnt, mert a számlázási cím jó..(ha jól emlékszem pay-pal is azt mutatta anno.)
    Valószínűleg regisztrációnál elírtam :W

    Postát felhívtam, mivel nem volt regisztrálva, így nem tud utána nézni, de ha nem találnak egy címzettet, akkor ha van feladó a küldeményen, automatikusan visszaküldik. :O

    Aki kapott már tőlük küldeményt (intl-outdoor), hogy emlékszik, volt rajta feladó?

    Illetve mit gondoltok, mit kellene tennem?

    1: lenyelni,újra rendelni (kell egy tartó) tanulópénz. (címzést 8szor megnézni, illetve tracking számot kérni..bár ez kis összeg)
    2: írni intl-outdoor-nak, hogy így jártam, és ha visszamegy, akkor küldjék már el újra a címemre?
    3: írni intl-outdoor-nak, hogy így jártam, kérném újra, fizetem újra, és ha visszamegy, írják jóvá nekem, és levásárolom?
    4: ?

    Persze ezeket könnyen mondom, úgy hogy nem is tudok angolul :B
    Bár tő mondatokat talán google is jól fordítana.

    Bocsi az off-ért, csak gondoltam a fenti üzlettel több tapasztalata lehet az ittenieknek, mint mondjuk az e-bay-es, vagy külföldi csomagos topikoknak... :B :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák