Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz skroy #238 üzenetére

    Ha jól tudom a spíler és a digisport egymás konkurenciája, így ha az egyik van, akkor nincs másik, legalábbis ezt figyeltem meg más helyeken. Ha esetleg lenne mindkettő a sport1-2 mellett, akkor akár 500-1000+ Ft-al is nagyobb havidíj lenne, amit többek között én sem szeretnék és szerintem az előfizetők kétharmadának nincs szüksége ennyi sport csatornára, de ezt jobb ha itt abba is hagyjuk, ne szemeteljük tele a topikotmert már rengetegszer át lett rágva szinte az összes szolgáltatói topikban több tucat hsz.-ben és a konklúzió mindig ugyanaz, ezzel megpróbálom elejét venni a dolognak.

    Bármennyire furcsa is, ha szeretnél Spíler 1-2-t nézni, akkor érdemes streamre befizetni vagy ha van máshol rokon/ismerős, akkor elkérni a GO applikációk bejelentkezési adatait.

    Különben is, ha megnézed a számlát, amit kapsz havonta, láthatod, hogy a tv szolgáltatás közvetett és az Elektronet, csak továbbszámláz + ha be is kerülne a Spíler 1, akkor hirtelen a fontos meccsek átkerülnének a Spíler 2-re, hogy azután szerződjenek arra is, utána lenne Spíler 3? csatorna is és sose lenne vége, csak a havidíj növekedne, de ezt hívják üzletnek.

    Persze ki lehet javítani, ha tévednék, nem követem napi szinten a hírközlési szektor dolgait, csak leírtam, amit eddig láttam.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák