Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz Jabby #9255 üzenetére

    Ez tényleg egy bölcs megközelítés, nekem alapvetően ezen a fekete pénteki "azta most mennyivel olcsóbb" bolti marketingen akadt meg a szemem, bár tényleg itt volt ez a gép a legolcsóbb és tényleg itt járt hozzá 2 akku.
    Az egy.szoc.prob. hogy én pl. már nem tudnék hová tenni még egy koffert (se garázs, se olyan pince ahol jó szívvel tartanék bármit, azt sem értem, minek kellett a furómnak ekkora).
    Mondjuk ha ementálit kellene megint csinálnom a falból mint 8 éve, bizonyosan hoznék egy komolyabb vezetékes gépet. Azt is kinézem belőle, hogy pár lyukat lehet vele fúrni téglába, csak bennem él még élnénken az emlék, amikor egy jó barátom akkus tescos (nem szitokszó, hanem tényleg vmi saját márkás) fúrójával tettük fel a polcokat, amelyeket talán 14-es konzol tart. Szerintem az a szerencsétlen ette a kefét, szó szerint. Nem a megfelelő eszközt használtuk a célra, csak nem volt más (hiába volt ez a fal akkor is tégla).
    Hmm visszagondolva még jönnék is neki egy géppel (vagy normális fúróval esetleg, ha náluk az többször kell furókalapáccsal).
    A ritkán használt olcsó akkus gépeknél még attól tartanék, hogy hiába nem kuka még a gép, az akku már igen és akkor vagy irány az ali/ebay vagy lehet vadászni, milyen más néven forgalmazott eszköz használja ugyanazt. Egyszer vettem 20-ért egy mezei workzone-t, amihez 2x 1,5 Ah akku járt ráérős töltővel, de akkor a Trotecnek (szintén vmi kínai más címkével?) volt csak olyan akkuja, a szett árához mérten irreálisan drágán (10-12e 2 Ah) gyakorlatilag szemrevételezés után vittem is vissza. Lehet azóta más használja boldogan, arra amire neki pont jó.

Új hozzászólás Aktív témák