Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harbinger85

    aktív tag

    Üdv!

    Van egy Asus TUF Gaming M3 egerem, cirka 1 éves, de a g9rgője vacakol. Főkép lefelé görgetésnél visszaugrik. 2 év garancia van a termékre, érdemes gariztatni? Talán hülye kérdés, de nem egy 30 ezresegér és nincs olyan "nagy" baja. Személy szerint nagyon bejön és ha még 1-2 évet elélne jobban örülnék, mint egy újabb egérnek.
    Bocs, ha OFF topic voltam.

  • Harbinger85

    aktív tag

    Üdv!

    Az Asus TUF M3 egerem egyik napról a másikra megkergült. Tegnap semmi baja se volt, mai nem használtam, csak áttörölgettem alkoholos kendővel, mint szoktam minden perifériámat. És mai nappal azt tapasztalom hogy totál random a kurzor átugrik a képernyő egy másik pontjára. Teszteltem, ha jobb-blara húzogatom az egeret a képernyő alján egyszer hirtelen fentebb ugrik majd a középére, ha tovább folytatom a képernyő tetejére ugrik. Menüben mintha "snapelne" bizonyos pontokra, de csak ugrik. Garanciális, de az átlag egy hó és helyette egy 1000 dpi-s egerem, amin nincs oldalsó gomb.
    Már próbáltam másik USB-t, beállításokat resetelni az Armoury Crate-ben és eltávolítani az egeret a Windowsban.
    Napi használtra is borzalmas, képzelem játékban milyen lehet.

    Bár nem akarom elkiabálni, de a poszt írásakor is tesztelgettem és a polling rate-et alap 1000-ről átállítottam 125-re. Ha jól tudom az 1000 az alap, resetnél is. De most mintha jó lenne.

Új hozzászólás Aktív témák