Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerjus

    aktív tag

    válasz SEK3 #844 üzenetére

    Hat a kepbol nem derul ki hogy melyik mivel 50 et bocsatott limitre az ar meg vonatkozhat darabra is meg az egeszre jelzem gyanitom 1 re vonatkozik !
    Hat en vettem mar jonehany cuccot ebayrol de amennyire en tudom Mon. meg nem lehet a paypalre lovet rakni csak a paypalen keresztul fizethetsz a bankkartyadrol ....

    Peldaul pont most volt egy patt helyzetem paypallel gondoltam kifizetem mire azonnal visszajott a fizetes , ir a csoka hogy nemtudja elfogadni a fizetest mert neki alap acccountja van es csak azt tudja elfogadni ami a paypalrol megy es nem egyenesen a bankartyarol a paypalt erintve mondom az jo mert en meg nemtudok felrakni penzt a paypalemre :D Maradt az atutalas

    De ha megis lehet feltolteni az szoljon es azt is mondja meg hogyan .... koszi :R

    [Szerkesztve]

    Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

  • And

    veterán

    válasz SEK3 #844 üzenetére

    Hogy mivel fizetsz, te döntheted el az eladó által felkínált lehetőségek közül. A linkelt árut éppen lehet PayPal-lel fizetni, de egyébként ez egyáltalán nem biztos. Ha az eladó nem kínálja fel PayPal-t, mint lehetőséget, vagy nem is regisztrált ott, nem tudsz neki azon keresztül fizetni.
    Magyarországról a virtuális számla nem működik, nem is tölthetsz rá pénzt, és mivel pénzt fogadni sem tudsz, más sem tud rá küldeni semmit. A PayPal-es fizetés Mo.-ról csak sima kártyás vásárlásként működik.
    ''Ebben az esetben 50db ledet adnak 0,74$-ért
    vagy 50db-ot 0,74$/darab-ért ???? ''

    Mivel ez egy tétel, ezért valszeg. 50 db.-ot adnak a meghirdetett árért.
    MOD: ''You are bidding a pack of 50 pcs 5mm super bright white...''
    ''A magyarországra szállítás 13,39$ , ez magyarországon belül bárhova annnyi?''
    Szerintem Hong Kong-ból nézve Nyíregyháza épp olyan messze van, mint Sopron ;). E
    ''és benne van-e a termék ára vagy ez csak a szállítás? ''
    A $13,39 csak a szállítás.

    [Szerkesztve]

  • Bash

    őstag

    válasz SEK3 #854 üzenetére

    Ha az van a leírásban, hogy 50 db, akkor 50 db, ha az van benne, hogy 1000 db, akkor 1000 db.
    Szerintem ilyen kis tételnél nem kell aggódnod a vám miatt, egyébként itt is és a PayPal topic-ban [link] is többször leírtuk, hogy érték alapján történik a vámkezelés, valamint itt találod a hiteles információkat: [link].
    Banki tranzakciós költséget is elfelejtheted, ha PayPal-al fizetsz.

    kraftxld!
    Ciki. Próbáld meg e-mail-en rendezni a dolgokat, mentsd, ami menthető.

    http://bashtravel.com/

Új hozzászólás Aktív témák