Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Oreg_Nene #652 üzenetére

    Meg kell beszélni az eladóval, hogy kössön biztosítást a csomagra (ennek árát természetesen neked kell állnod), ill. sok eladónál opcionálisan választható a fizetéskor a csomagbiztosítás.

    Ha a csomag nem érkezett meg, és nem biztosítottad, akkor könnyen lehet, hogy így jártál. Elvileg viszont az E-bayen tudod jelezni, ha eltűnt a csomagod a postán. Asszem a My Ebay részben van a megnyert cuccokkal végezhető műveleteknél (ahol a Leave feedback meg ilyenek is vannak), de hogy ez hogyan működik és mi a menete azt nem tudom, mert én mindig biztosítva küldetem magamnak a dolgokat. Megéri azt a pár fontnyi pluszt.

    Az pedig, hogy azért rongálnak meg dézsmálnak a postán, mert kevés a pénz, elfogadhatatlan. Be kellene vezetni, hogy akit lopáson kapnak, frankón levágják a kezét. Nehogymár a csóróság mentség legyen a lopásra...

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák