Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz Bash #662 üzenetére

    Aha, tehát mégis van benne valami. Bár láttam már brit forgalmazót, aki leírta, hogy PayPal segítségével is lehet nála fizetni, de azt ő nem komálja, mert akkora tételnél - nagyképernyős TFT monitorokat árult - már sokat számít neki az a pár százalék. Ellenben átutalásra még néhány GBP kedvezmény is adott volna. Igaz, EU-n kívülre nem vállalta a szállítást. Egyes Hong Kong-ban lakó eladók meg leírják, hogy fizethetsz PayPal-lel, de akkor megdobják az árat annyival, hogy nehogymá' nekik kelljen fizetni a PayPal jutalékát.
    Igen, ha én innen nemzetközi átutalást indítok, megmondhatom, hogy ki viselje annak költségeit. De mint írtam, biztos nem örülnének az eladók annak, ha megpróbálnám rájuk terhelni (így nem is tudom, a költség mekkora része maradna az indítón).
    Mod: vagy ez ténylegesen csak a kedvezményezett bankjánál felmerülő költségeket jelenti, mint az a bizonyos konverziós díj?
    A németországi vásárlásaim legnagyobb részét átutalással fizettem.
    Az átutalás tényleg lassú (az OTP-t egyszer kérdeztem, ők egy hetet mondtak), a visszajelzések alapján 2-3 munkanap szokott lenni EU-n belül, a fokukac által említett IBAN-szám és SWIFT-kód megadásával. A PayPal ''előtti'' korszakban nem sok lehetőségem volt Németo.-ba történő fizetésre. Most viszont jobb a PayPal, nem vagyok a magam ellensége ;).

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák