Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pamper

    lelkes újonc

    válasz zsoltzsolt #20068 üzenetére

    Annyit módosítanék, hogy a "rendszeresen" az évi 1 max 2 esetet jelent. Akkor sem köcsög módra: a csomagolást mindig nagyon óvatosan kibontva, hogy sérülésmentesen lehessen szükség esetén visszacsomagolni, a terméken karcolás se essen, stb.

    Ha lehet, még arra is figyelek, hogy ne feketepéntek ill. karácsony környékén történjen mindez. Idén pl. vettem náluk egy leárazott, használt Kindle-t (arról írtam itt) még november elején, ami nem tetszett (nem hallgattam ugye itt az óva intő "öreg rókákra"), visszakértem az árát, és Black Friday-kor - kipótolva az összeget - rendeltem egy PB TL 5-t, amivel tökéletesen elégedett vagyok.
    Aztán karira vettem az asszonynak egy turmixgépet, kipróbáltam, semmi gond sincs vele, az marad6.
    De az ősrégi mikrónkat, aminek a cseréje ráér, azt áttolom majd jövő év elejére, amikor amúgy is kevesebb a bevételük. De nyilván azt is így fogom rendelni, és ha a páromnak ellenvetése lesz a darabbal, m1 vissza majd az is.

    Nyilván - ahogy írtam - én vigyázok mindenre: miattam a későbbi vevőt nem éri hátrány.
    Az üzletet pedig nem kell félteni, nem véletlenül védi a törvény a vevőt, nem pedig az eladót.

Új hozzászólás Aktív témák