Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz csendes #19060 üzenetére

    Ki is próbáltam a tartalomvédett, ingyenesen vásárolt, epub telepítését Pocketbookra. Teljesen egyszerű és gyors - lett volna, ha nem Linux-ot használnék a számítógépen. Így nem kísérleteztem az Adobe Digital Editions telepítésével, csak létrehoztam az Adobe azonosítót.
    És it jött a nehézség, hogy a Pocketbook böngészővel kellett a Play Store-ból megvenni és letölteni a könyvet. Elég lassú volt minden letöltés, navigálás, de a Google account-tal bejelentkezve már ott is volt a My books-ok között . Már csak le kellett tölteni. És itt jött a bökkenő, ugyanis az olvasó képernyőn a három függőleges pöttyöt kellett valahogy eltalálni. Némi nagyítás után a huszadik kísérletre feljött a menü és letöltötte a Download könyvtárba.

    Az aktiválással már nem volt gond, a Library-ban rábökve csak meg kellett adni az adobe account-ot. Utána mégegyszer rábökve a Library-ban először letöltötte és megnyitotta a teljes file-t. Összesítve a Store-ban nem találtam igazából olvasóbarát letöltési felületet, de egyébként működött a dolog.

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

Új hozzászólás Aktív témák