Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dávid9890

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy tök érdekes problémám az utolsó dvd írás kísérletem óta, ilyen még sose volt. Szakszavakat ne várjatok tőlem, amatőr vagyok : :))

    Na, tegnap Neroval elkezdtem írni egy dvd - videót. Merevlemezen ehez kell kb. 4,6 GB szabad hely ez meg is volt nekem. Elkezdte a konvertálást szépen kivártam a kellemes másfél, 2 órát. Amikor elkezdte volna írni a dvd-t jött egy üzenet hogy kevés a hely vagy nem újraírható... és rakjak be egy olyan lemezt amin megfelelő. (már ezt sem értettem egyébként... :U )
    Felment az agyvizem természetesen és szépen kiléptem :((( nem kértem hogy mentse el a munkámat... gondoltam ma majd tiszta fejjel újra nekifutok

    Aha...
    Az a 4,6 GB ami kellett a film írásához, az továbbra is foglalt maradt, de videóm az nem lett, csak most egy DVD-nyi hely valamilyen úton módon foglalt lett a gépemen. Végig néztem minden mappát, fájl-mappa kereső minden volt, de csak nem találom.

    Nem tudom mennyire volt érthető ... dióhéjban: majdnem 5 gigám foglalt csak nem tudom mi és hol foglalja :DDD

Új hozzászólás Aktív témák