Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz siofok #522 üzenetére

    2 lehetoseged van szerintem. Veszel egy ketretegu lemezt (esetleg ha tutira akarsz menni, utananezel hogy az irod milyen gyarto,milyen mediakodu DL lemezet szereti) es fogod az ingyenes IMGBurn programot, kivalasztod a write image modjat es kiirod azzal. Ugy emlekszem, IMGBurn-ben alapertelmezett beallitas, hogy DL-nel a Layer Breaket automatikusan kezelje a kepfajlnak megfeleloen.

    Ha a masik modszert valasztod, akkor pl. TotalCommanderrel feldarabolod a kepfajlt 650mbyte vagy 1gb-os darabokra,vagy ahogy epp szeretned, majd 4.2GB kapacitasig kiirod az elso felet egy egyoldalas dvd-re, majd utana ami marad a masodik egyoldalasra. Ha majdan telepiteni akarod, akkor a TC altal gyartott *.crc fajlal egyutt mindket DVD tartalmat felmasolod a vinyod egyik tetszoleges konyvtaraba, majd a CRC fajlra kattintva TC-bol osszefuzod oket, megkapva az eredeti lemezkepfajlt. Amit utana pl. D-Toolsal bemountolsz.

    udv
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák