Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...

    aktív tag

    Szükségem lenne egy kis(?) segítségre.
    ELMÉLETILEG minden jól van beállítva az automatizációmban, de mégsincs eredménye!
    Ellenben ezt látom az Xepg logfájljában:
    2023-02-06 00:01:00.486 Running: C:\Program Files (x86)\WebGrab+Plus\bin\WebGrab+Plus.exe
    2023-02-06 00:01:06.616 Finished: C:\Program Files (x86)\WebGrab+Plus\bin\WebGrab+Plus.exe

    Tehát elindul, de hat másodperc múlva, illetve azon belül le is áll a grebber! Ami ugye nem túl jó.

    Ezt meg a webgrab logjában:

    [ ] Job started at 06/02/2023 00:01:00
    [ Debug ]
    [ Debug ] Running on: Microsoft Windows NT 6.2.9200.0
    [ Debug ] Environment: 4.0.30319.42000
    [ Debug ]
    [ Debug ] Loading timezone data
    [ Debug ] Embedded timezones source: timezone.timezonesdata.txt
    [ Debug ] Reading config file: C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\WebGrab++.config.xml
    [ ] Job finished at 06/02/2023 00:01:00 done in 0s
    [Critical]
    [Error ] WG.Common.InvalidConfigException: [Error ] Doesn't exist
    a következő helyen: . ..ctor(String )
    [Critical]
    a következő helyen: . ..ctor(String )
    a következő helyen: .―. (String[] )
    [Critical] Config syntax exception:
    [Critical] file: C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\WebGrab++.config.xml
    [Critical] message:
    [Error ] WG.Common.InvalidConfigException: [Error ] Doesn't exist
    a következő helyen: . ..ctor(String )
    [Critical] For detailed info, see log file C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\WebGrab++.log.txt
    [Critical] Execution stopped

    Ezt tartalmazza maga logfájl, amire hivatkozik, hogy: "Ott nézzem meg a részletes információt!" Semmi többet! (Ez a log fájl ott van, a Guide.xml fájl mellett. Ami ugye a grebbelt epg adat, amit betesz az Xepg a DVBViewer-be) Elnézést, hogy ennyire szájbarágós vagyok, de szeretnék minden félreértést elkerülni! :)

    Én ehhez már kicsi vagyok!

    A kérdések:
    Miért nem fut le rendesen a grebber? Gondolom ez a fő kérdés, mert először azt hittem, hogy csak az Xepg nem várja meg...

    A csavar ott van a dologban, hogy ha megnyitom az Xepg-t és ott alul rányomok a Run Grabber(s) gombra, akkor egy párbeszédablak után, ("Sokáig is eltarthat! Biztos akarom?" - "BIZTOSSS!!!!") Simán megnyitja a webgrab-ot és szépen le is fut(na, de most is épp fut, ahogy gépelek.)
    Tehát; Elméletileg működnie kellene! De nem!!!

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák