Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz Bozek #703 üzenetére

    Épp most oldódott meg. Azt sem értem, hogy most meg miért...
    Nem ezzel az oldallal volt gond, hanem már az űrlappal. És nem magával az űrlappal, mert az adatokat elfogadta. Egyel később, amikor már elfogadod, hogy ez neked ennyibe fog kerülni ajróban és forintban akkor nem ment tovább. Nyomtam a gombot és jött a hibaüzenet...
    Most a hibaüzenet gombjára nyomtam rá, (Próbálja meg később) ami tegnap este óta itt virított a monitoron, mert nem zártam be az oldalt.
    Először csak homokórázott egy negyed órát, majd amikor eluntam le akartam frissíteni az oldalt, hogy megpróbálom megint, de akkor kidobott egy új üzenetet, hogy: "Az adományt teljesítettük!"
    Ez meg már a webgrabé:
    Donation Done
    Please give us some time, normally less than a day to handle your donation and give you the donator badge
    Thanks!
    WG++ team

    Azért az ember azt gondolná, hogy a huszonegyedik században egy "ilyen bonyolult művelet" nem huszonnégy órát emészt fel az ember életéből és nem okoz többszörös agyvérzést!

    Kicsit félve mondom ki ebben az ügyben, hogy dzsobdáun, mert várom a következő megpróbáltatást, ami már a sírba tesz. Mindezt egy Elektronikus műsorújságért, amibe az van írva, amit olvasni szeretnék!!! :) A hülyének is megéri!

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák