Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz dgyuri0123 #4417 üzenetére

    Az nem lehet hogy néhány napi használat alatt megtelik a chashe, vagy hogy kell írni :D?
    Ha napolig nem jön elő a jelenség, akkor lehet valami ilyen a gondja...
    Anno nekem a popi a400 volt hajlamos egy két nap után 'viccelődni'
    Majd a500ra cseréltem es ez az egy két nap, felment egy hétre.
    Nem lehet hogy 'komolyabb' dune jobb lenne neked?
    Ha balgasagot irok, akkor elnézést :K

    Downsampling: kepzelheted én mennyire drukkolok. :D
    December 30 ota van nálam, és a héten kellett újra indítani, olyan érzésem volt mintha megfagyott volna...
    De havi egyszer, belefér a 'kapcsolatunkba' :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • blakey

    titán

    válasz dgyuri0123 #4417 üzenetére

    Rosszak a beállítassid és ez kb. mindenre értendő. A teljes láncban van a hiba. Az alapoknál kezdeném és teljesen más megközelítésben állítanám be a dolgokat. a minap olvastam az OLED topikot (is), ha ottani ajánlás szerint, miszerint RGB fullra állítod a lejátszódat akkor helytelen és minden apró rossz beállítás ahhoz vezet, hogy teljsen használhatatlan lesz. Persze ez a példa nem megoldás a fagyásra vagy a HDD problémára de eltudom képzelni, hogy sok más apró hiba van ami miatt ennyire problémás nálad a lejátszás. Már kb 1 hónapja problémamentesen kéne moziznod, ezzel szemben nem ez történik. Korábban felajánlottam a segítségemet a beállításokban, nem fogadtad el, mások is felajánlották, szerintem élj a lehetőséggel és állítsátok be normálisan a dolgokat. Soha nem volt fagyásom a Dune-vel sem.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák