Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz mobbo #42916 üzenetére

    de a googles-en nem gondolkodtál még?
    Nem!
    Főleg, hogy az újdonság varázsa óta ki is derült számomra, hogy ha munkáról van szó, és nem hobbyzásról, akkor nem használok, nem tudok használni ilyesmit...
    "Öröm repülésekhez", hobbyzni a természetben, ahol "jövő héten is ugyanott lesz az adott fa, ahol ma", és nem csak egyetlen lehetőséged van rögzíteni "X" helyen és időben megmozduló objektumot (pld. Rally, adott csapat autója) ultra jó lehet egy googles, de ha elmész 2-3 egész napra forgatni, ahol a téma miatt sok különböző módot használsz a "Go"-ban, vagy a "Litchivel"(tök mindegy), és a kamera beállításait is használod, változtatod,az első lelkesedések után azt veszed észre, hogy leszeded a fejedről, és bek*rod a kocsiba, mert csak hátráltat a fel-le vétel, és a váltás a szemüveges, és normál mód között!
    Biztos van aki ezt meg tudja szokni, és hasznos kiegészítője lesz a repüléseinek... De különböző témákat rögzítünk, különböző módokon!
    Nekem nem pálya :( (pedig ahogy láthatod, azt hittem eleinte hogy maga a csoda)

    "Profin nyomom"!?? :DDD
    Neeeeem... Egyáltalán nem... abszolút amatőr vagyok szerintem a drónok/pilóták világában...
    Viszont 14 éve állok kamera mögött,és dolgoztam sok helyen, sok emberrel, sok különböző témában... valljuk be, ez azért jó alap ahhoz hogy az ember pénzt kérjen a munkájáért :D :B
    Ezért tudok itt ott a Phantommal is érvényesülni... És ezért is vettem, hogy színesítsem a palettám, és kiegészítsem a statívról, kézből való rögzítést!
    De ez nem azt jelenti, hogy profi vagyok!
    Csak álmodozom róla, hogy egyszer az leszek, és úgy "pörgök" a Phantommal a téma körül, mint az itteni topictársak a racerekkel "acro"-ban! :DDD

    Egy most készülő táncos "projekt" terve, amiben sok lesz a drón...
    Csak, hogy ne mindig fák, mezők, tavak legyenek a topicban :P (vicc) bár kétségtelen, hogy ez kevésbé látványos repülés :B

    De majd ha termel annyit a P4 és a tudásom, hogy feljebb lépjek, akkor igen ,a P4pro egy jó választás lenne... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák