Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    nos [link] most nyomta a kezembe a postas

    Ez kepes repulni? Legterhasznalatot igenyeljek ra? :DDD
    egy eldobott ko is nagyobb es nehezebb!!
    este megy a proba... itt az irodaba nem dijjaznak a munka helyett....

    Szerintem az volt a hetvegi reptetessel a legnagyobb baj, hogy tulsokan voltatok!

    sok auto, sok repkedo cucc, sok ember.... es raadasul jol mertek magukat erezni!

    szurta a szemet minden okoskodo parasztnak akinek nincs jobb dolga mint
    bele ugasson mindenbe (szomszed)... vagy a azert kapja az allamtol az adonkbol
    a fizeteset, hogy fingja nincs az egeszrol de mivel tulsok emberjott ossze egykupacra akik akar meg a rendszer ellen is szervezkedhetnek is! mivel a magas allami piiizbol nem mindnek telik sajat autora se dronra... ezert kotelessege intezkediuk! ezt a csoportulast nekik meg kell szuntetniuk! :D

    szerintem ha 1-3 ember kimegy 1-2 geppel jatszani... nem ugatnak bele....

    nem tudom hol milyen szabalyozas van de biztos valamifele parameter alapjan majd szet lehet valogatni mire mikor kell legterhasznalat es mire nem... de a legjobb ha mindenre kell :W mellekelve parezernyi okmanyos belyeg :DDD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák