Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttbazs

    csendes tag

    Sziasztok!

    Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy nemrégiben vettem egy DNS-237l-et.
    Már hetek óta erölködök a Plex-el. Már fent volt az összes verzió amit találtam 1.04-1.07-ig.
    Egy LG G3-as telóval szeretném egy régebbi LG TV-re küldeni amibe egy chromecast csatlakozik.
    Már a telón sem tudom lejátszani mert azt írja hogy nem elég erős a szerver az átkódoláshoz.
    Próbálkoztam már sok beállítással de semmi, illetve egyszer sikerült, de nem tudom miért, utánna már semmi és azóta sem. A másik LG SMART TV-m dlna-n át tudja rántani a full HD 3D filmeket is a Plex szerverről.

    Nem tudom mitévő legyek. Az a baj, hogy nehezen tudom elengedni mert tetszik az igényes környezete, de az agyvérzés sem hiányzik.

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

    Minden jót

  • ttbazs

    csendes tag

    Sziasztok!

    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy valakinek sikerült a Plex-et úgy beállítani, hogy ne próbáljon konvertálni a videókat mert ahhoz nem elég bika a kicsike. Mert így csak DLNA-n keresztül tudom használni a TV-vel.
    Gondoltam ha már van a TV-hez PLEX App akkor azt használnám mert nekem tetszik ez az igényes megjelenés.

    Bármit állítok "A szerver nem elég erős a videók konvertálására" hibaüzenet van. Amit persze nem is csodálok!

    TV: LG LB650V
    NAS: DNS-327l
    Router: D-link DIR 860l + 100/50 net gigabites kapcsolattal

    Segítségeiteket előre is köszönöm, szép estét mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák