Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    Üdv.

    Elkelne egy kis segítség.

    Adva van. D-Link DNS 320 legújabb firmwear-rel, valamint egy Nokia Lumia 630 + Harmann Kardon BTA-10 bluetooth reciever + erősítő stb.

    Amit szeretnék: Sztg. kihagyása nélkül zenét hallgatni, streamelni a Nasomról a telefonomra ( onnan tovább bluetoothon az erősítőre...)

    A Nas tudja többek között a *.wav, *.flac formátumokat streamelni. Van olyan CD-m amiről rippeltem flac formátumban, és szuperul ment, de a többi CD-mről készült rip.-et nem streamelte a NAS. Látni ugyan látta a telefonom ( moliplayer), de csak ezt az egy rip-et játszotta le ( flac )

    Tépem a maradék hajam, mert nem tudom hol a hiba.

    Arra gyanakszom, hogy valami azonosítási probléma lehet, vagy esetleg nincs kitöltve vmi. . próbálkoztam musicbraindz picarddal is azonosítani, kitölteni amit ki kell, de nem jöttem rá, mi hiányzik a Nas-nak.

    Vki ?! Tud segíteni ?

    Köszönöm.

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

  • alphamooncam

    őstag

    Üdv Fórumozók !

    Ezt írtam a D-Link támogató oldalra:

    "Üdv !

    Segítséget szeretnék kérni otthoni zene lejátszáshoz.

    Zenéimet .flac formátumban tárolom külön-külön mappákban a DNS-320-as NAS-omon.( firmware 2.05 ).-nem igazán szeretnék konvertálgatni.

    Az ITunes szerver nem támogatja a flac formátumot, így azt nem fogom tudni steamelni.

    Beszerzés alatt van egy FIIO E10K dac. Ezzel szeretném a zenét az erősítőbe továbbítani.

    Windows szeretném elkerülni, ezért a távirányítással is vannak problémáim.

    Kérdés: Létezik-e olyan - akár Frontend (pl.xbmc ) vagy más zeneszerver ( ingyenes vagy fizetős Foobar2000, Jriver stb. ) - a NAS-ra, amit aztán akár androidos 4.x, akár windows phone 8.1
    telefonomról távirányítani is tudnék.

    FIIO E10K USB DAC tudomásom szerint együtt működik más NAS-okkal (Synology ) az én DNS-320-asomról le tudom-e vajon majd játszani a zenéimet?

    A NAS-om támogatja-e az usb audio class 2 protokollt?

    Az USB mekkora adatsebesség átvitelére képes, Milyen felbontással, mekkora maximális frekvencián? (24 vagy 32 bit illetve 96 khz vagy 384khz. )

    Esetleg DSD támogatás várható-e? http://en.wikipedia.org/wiki/Direct_Stream_Digital"

    Ezt a választ kaptam:

    "Üdvözlöm,

    A megadott NAS termék funkciói ezen szempontból eléggé korlátozottak. Az eszköz iTunes szerverrel rendelkezik, illetve egy saját MyMusic alkalmazással. Ezen app-ok által támogatott formátumokra képes az eszköz.További add-onok sajnos nem érhetőek el ezen témában a készülékhez.

    Az általunk gyártott DNS-320 készülék egy alap hálózati adattároló és a leírásában szereplő tudással rendelkezik.

    Az USB adatsebessége az USB 2.0-a szabványnak megfelelő.

    Az Ön által bekért adatoknak nem vagyunk birtokában, illetve nem történt hivatalos gyári tesztelés ezzel kapcsolatosan.

    Best Regards,
    Gyorgy Popovics
    Technical Support Engineer Team Leader EE"

    Utóbb kiderült, hogy a support nem volt pontos, mert a MyMusic app nem érhető el csak 320L-en, illetve az ITunes nem támogat semmilyen lossless formátumot.

    Van vki.-nek valamilyen ötlete a témában?

    Köszönöm

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák