Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz lafaty80 #3887 üzenetére

    Még nem tudok semmi pontosat mondani, mert transmissionben több mint 100 torrent futott, deluge-ben most még csak 35

    Deluge előnye
    -Sokkal stabilabban tartja a sebességet, nekem max 6mb/s a letöltési sebességem, amit ez sem ér el általában, de nem ugrál xxxkb/s-6mb/s között, tranmissionnál folyamatosan ugrált, és sem guiban sem webui nem tudta magát rendesen frissíteni, ha ment valami letöltés, tehát 3-4-5 másodpercig ugyan azt a le és feltöltési sebességet láttam, majd egyszer csak ugrott egyet le vagy felfelé a sebesség, aztán megint töltött töltött töltött, én meg csak vártam, hogy most akkor mennyivel is tölthet, meg hol jár a letöltés, majd megint ugrott egyet és kezdte újra ugyan ezt, instabil volt, akadozott
    Itt ilyen nincs, le és feltöltésnél egyaránt folyamatos a gui, nem "akadozik" (nem tudom jobban megfogalmazni, biztos sejted miről van szó)

    Nekem ez volt a legfontosabb, ezért jajjogtam folyamatosan, hogy a transmission mért nem képes stabilan tölteni lefelé, mért haldoklik közben a nas, amire azt mondták sokan, hogy ilyen arm procitól ne is várjak többet, a szűk keresztmetszet miatt, de ezek szerint még is csak elvárható ez tőle, csak egy normális kliens kell

    -Több minden állítható webuiban és gui-ban mint Trans-ban, itt csak pipálgatni kell olyan dolgokat, amiket Transnál le kellett állítani mindent, és átírni a settings fájlt

    -Telepítés után nem voltak gondok, hogy reklamálna, hogy nincs letöltési joga egy mappához, ha új mappába akarok letölteni, akkor nem kell létrehoznom semmit, egyszerűen mikor hozzá adom a torrentet, akkor beírom hogy "Sorozatok" mappába töltse, ő létrehozza a sorozatok mappát és oda tölti le

    -Peerek számát rengeteg féleképpen lehet állítani. [link]

    -Kimenő és bejövő portokat, külön lehet állítani, ahogy a titkosítást is [link]

    -Van proxy, mondjuk az lehet van Trans-ban is, nem figyeltem, nincs rá szükségem

    [link] [link] [link] [link] [link]

    Hátrány

    -Ami talán hátrányként lehet felhozni, mondjuk nem tudom milyen okból kifolyólag van, hogy ha hozzáadok egy új torrentet letöltésként, akkor valamivel nehezebben csatlakozik eleinte a peerekhez, transmission talán 2-3 másodpercen belül csatlakozott, deluge pedig olyan 7-8 másodpercig gondolkodik míg elkezd csatlakozni, utána már jönnek a peerek, gond nélkül

    Seedelésnél nincs ilyen, sőt, ott elég agresszív, mert olyan torrenteknél is megtalálja az egy egy új letöltőt ahol több ezer seeder van [link], mondjuk seedelésnél nálam transmissionban sem volt gond soha.

    -Eleinte talán nehezebbnek tűnik a telepítése, de igazából nem az

    Ez a debian telepítése: [link]
    Ez pedig a deluge: [link]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák