Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Közben én is beszereztem a Sparkot.
    Nyomtam én is fw frissítést távirányítóra és drónra is, nálam szerencsére gond nélkül végigfutott.
    Nálam ez a qr kód beolvasás ment nehezen, nagyon nem akarta de végül csak sikerült mindent összepárosítani.

    Néztem sok videót, kiolvastam a kiskönyvét, azt hittem bonyolultabb ez az egész, több kalibráció stb. De nem, megy minden ahogy kell, nagyon könnyű kezelni. Van mit gyakorolni, baromi érzékeny és nehéz lassan mozogni vele. Van valami mód, hogy kevésbé legyen érzékeny a joyra?
    Amúgy tényleg fasza cucc, engem lenyűgöz, hogy a technológia itt tart, egy ilyen ici pici mütyűr ennyire pontosan lebeg és számít ki mindent.
    Azt még nem néztem milyen messzire megy, amíg gyakorolok a telekről nem megyek el vele, majd talán a héten a réten is tesztelem.

    A propeller védőket érdemes mindig feltenni? Gondolom lassabb lesz tőle és -1perc akku idő?

    Erre a dji care-re nem láttam csoportos választ hogy érdemes-e. Azért 25e Ft körül van és ahogy látom csak a beázásra ad plusz garit és a szállításra (amit elvileg az ipon amúgyis intéz mivel ott vettem).
    1. Esőbe úgysem fog repülni 2. víz fölött se nagyon. ha meg belezuhan akkor meg ki az aki megtalálja? :D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák