Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Abu85 #824 üzenetére

    En nem mondtam ne irjal ide egy szoval se, csak azt irtam rogton feltuntel ahogy az edes kicsi aranyos artatlan AMD-t meg kell vedeni, mert egy weboldal megmert jelentetni egy tesztet (igaz vagy nem majd kiderul) ahol szegenyek nem szerepelnek tul jo, neked ezt rogton meg kell cafolni minden fele magyarazkodassal.
    Az mar a nagy lelkesedesedben fel se tunt, hogy oda irtak lehet a 11.5a, vagy az engine hibaja az AMD kartyak lassusaga a konkurenciahoz kepest.

    Tudom jol vannak tars oldalak, de nem irtad a Gamepodot, hanem azt irtad "Miután az AMD odaadta nekünk a Dirt 3-at, így ott lesz a tesztjeinkben, és akkor kiderül, hogy mi a helyzet a teljesítménnyel." igy a PH-ra gondoltam.

    PCGHW tesztjeben jol skalazodik a proci tesztekben a jatek, persze lehet az is hazugsag, csak csinaltak egy tablazatot, oda irtak par hardver adatait, es random szamokat.

    #827:Szemelyesen nem tudom mit mondott mert nem voltam ott, itt azt irta a DLC lesz 0day a fentebb irt indokok miatt.
    Ez mondjuk nem jo jel, azt jelenti, hogy megint nem akkor adjak ki a jatekot amikor keszen van, hanem amikor a kiado akarja.
    Mondjuk az F1 2010-et siman kimertek adni felkesz allapotban, jatekelmenyt befolyasolo bugokkal (ugye a PITSTOP bug amikor nem engedte ki a szerelo a jatekost pedig lehetosege lett volna, es igy az elso helyrol konnyen vissza lehetett esni az utolsora akar.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák