Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz TeeJay #36761 üzenetére

    ja 100/50-nél meg majd várhatom mikor esik 20megabit alá a feltöltés hogy reklamálhassak végre és foglalkozzanak is ezzel...

    Ez azért nem így megy, hogy akinek nincs meg adott helyen az ezresnek csak a fele akkor az a 100-nak is a felét kaphatja meg.

    Jelen állás szerint nálad kb. a 100/50 amit el tudsz érni, te tudsz is erről, de mégis fizeted a többet.

    Attól, hogy fizeted és teszed a bejelentést nem lesz hamarább gyorsabb a net. Bejelentetted, tudnak róla, válts vissza, ha neked jobb szenvedni vele ezt megteheted magadban is.

    sajnos a magyarok "lesz@rom" hozzáállást ismerve lehet én vagyok az egyetlen aki ezt jelezte nekik egész kerületben
    Vagy te vagy az egyetlen aki annyira használja, hogy feltűnik neki.
    Én a nap nagy részében nem vagyok otthon, lehet a netsebességem fele sincs meg, éjszaka alszok gép szintén nem megy, lehet ekkor sincs meg. De amikor használom megy, lehet csak a letöltés is 60%-ban van meg de nem érdekel, nem nézem állandóan, van jobb dolgom is.

    Ha meg már szokások: te meg a tipikus unatkozó vagy aki ráér egész nap nézni, hogy milyen gyors a net, elmegy e egy percre a 4g és csak 3g van, vagy van e pixel hiba a tv adásban.

    Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

Új hozzászólás Aktív témák