Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz Watt25 #50686 üzenetére

    Nekem már tele van az ilyen hozzáállásokkal a hócipőm! Főleg úgy, hogy erről az előfizetői szerződés megkötésekor szó sem volt és - ha igazat is adok Neked - az Analóg négyzet nincs kipipálva, tehát a szolgáltató által kitöltött szerződés szerintem nem analóg szolgáltatásra köttetett.
    De, ha mégis így van, akkor azt akarom elérni, hogy minden a jövőben megkötésre kerülő szerződés esetén legyen egy aláírással igazolt és átvett tájékoztató a leendő előfizető részére arról, hogy set top box nélkül csak analóg kábel tv szolgáltatásra köt szerződést, illetve legyen arról teljeskörűen tájékoztatva, hogy mit jelent az analóg szolgáltatás, továbbá az online és offline hirdetésekben legyen benne, hogy csak saját eszköz esetén van ingyenes hibaelhárítás!

    És lehet, hogy - ahogyan írtad - ezt nem én döntöm el, de azt igen, hogy kábel tv előfizető vagyok, vagy sem. :P

    [ Szerkesztve ]

  • mpo

    veterán

    válasz Watt25 #50686 üzenetére

    Biztos, hogy igazad van?
    DIGI SMART CAM

    KINEK AJÁNLJUK?
    Újabb típusú, CI+ bemenettel ellátott
    TV készülékkel rendelkezőknek

    MIKOR VAN RÁ SZÜKSÉG?
    1. Beltéri egységre akkor van feltétlen szüksége, amennyiben TV készüléke önállóan NEM alkalmas a digitális és HD adások vételére (nem rendelkezik DVB-C tunerrel, nem HD kompatibilis). Ezek hiányában a TV-je beltéri eszköz nélkül csak az analóg csatornákat fogja elérni. Kérjük ellenőrizze készüléke tulajdonságait, leírását, típusát.

    [link]

    Ha érted, akkor már elavult.

Új hozzászólás Aktív témák