Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz 4Grider #50679 üzenetére

    Pedig ha valaki szolgáltatást akar, akkor le kell szokni a fillérb*szásról. Elnézést a vulgáris kifejezésért. Ebben egyébként a Digi nagyon jó. Olcsón adja a legtöbbet, amit lehet. De ha más szolgáltatónál pl egy extra csomagba raknak bizonyos csatornákat, akkor itt is meg lehetne csinálni. Értem, hogy a Diginek más az üzleti terve, a kispénzűekre vagy a sóherekre megy rá, de el kellene gondolkodni egy extra csomagon is. Aztán akinek megéri, előfizet. Máshol működik. Akinek telik 5 tvre, telnie kell arra lévő tartalomra is.
    Én pl ha lenne (még nincs, de idő kérdése) 4k-s rendes nagy (pl 60 colos) tv-m, simán előfizetnék 4k-s tartalomra is. Ha lehetne. Nem b*szom a fillért. Megvettem a komoly tv-t és azon nézem az mpeg kódolású ócska kockás sd felbontású rtl-t? Akinek meg nem olyan fontos a tv, az fizessen alapcsomagot vagy azt se. De ne én igyam meg a levét annak, hogy mások sajnálják a plusz 1-2000 Ft-t, miközben cigiben meg elszívják a sokszorosát.
    Én csak azt mondom, le kellene fedni a piacot. Ne csak Józsi bácsinak és Eszter néninek legyen meg az M1 hazugcsatorna, hanem lehessen választani. Nézd meg a PR Telecomot, vagy nézd meg a Tarr-t. Kis szolgáltatók a Digihez képest, de van lehetőség, választás. És nem, sajnos nem tudok előfizetni ezeknél, itt nincsenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák