Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    Sziasztok!

    Na, nem bírtam magammal és a közeli antenna szaküzletben - az üzlet alkalmazottainak értetlenkedése mellett - vettem egy 600,- Ft-os csillapítót és most legalább ott vagyok, ahol tegnapelőtt voltam. :((

    Sajnos, senki nem hiszi el, hogy a ZTE eszközre közvetlenül kötve bármilyen eszközömet (Panasonic plazma tv, vagy Strong set top box) nincs jel egyik eszközön sem. Most - úgy, hogy a kábel végére rátettem a vásárolt csillapítót - közvetlenül kötve rögtön lett jel, igaz nem teljesen tökéletes, mert a TV-n a VHF sáv, míg a Set top box-on az UHF sáv digitális csatornái kockásodnak, vagy esnek szét.

    Elosztás esetén a csillapítót az elosztás elé helyezve, a Set Top Box-on csak a hírTV-vel van gond (a jelszint az összes csatorna esetében 100 %), a TV-n a VHF sávban található digitális csatornák jelszintje 40 és 60 % között van, de nem kockás vagy nem esik szét, az UHF sávban minden digitális csatorna esetén 100 %.

    Vajon, mit kellene csinálnom, hogy a hírTV is tökéletes legyen a Set top box-on? :F

Új hozzászólás Aktív témák