Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Flashget #41547 üzenetére

    ebböl is látszik, hogy nem olvastad el, mivel tudom miröl szol hiszen én is nézem . De pont mivel hogy vicces témájo, bejáratot arcokkal van, de minden tehetség kutato bejáratatlan arokal anno megasztár, x-faktor, stbstb. azok is viccesek az elösok ig, igaz nem bejáratot jo énekesekel , de ez utobbi melékes. Nah és akkro jöhet mivel a sztárban sztárban bejáratot énekesek ismertek vannak akik parodikusan énekelnek, mint hgoy nönek öltös és gyerek hangol énekelj gitáral a kezedben :) stbstb. igy az ezek megörültek is ezen kategoria, bár ott nem éeneklenek és ott nem cska éenekesek hanem ismert celebek vannak, nem mintha az a ajánlot kategoria lenne,. de közel 1 kapta fa. más persze téynelg nincs a tv2-nél és itt az esti filmeket nem számoljuk csak alap müsörokat, talán a most bejöt szultána ami fog valamit esti orákban de az meg rtl-n szulejmán már jo ideje. szoval ez mondjuk 1:1-nek, de az téyn, hogy a tv2-nél nincs nézhetö, ami az rtl-nél azért vannak, én például fokusz, XXI, házon kivül amiket szoktam nézni rtl-n, meg a hiradot, persze van hirtv is de az nem ugyan az föleg amikor kinaiul megy :D az elég epic, mármint az m1 kár , hogy szétkurták, azon még szerintem mentek jo kis magyar készitésö sorozatok föleg az elmult 5évben.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák