Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz g0dl #41533 üzenetére

    Természetesen, te mivel utálod, igy nem nézed egyiket sem, de vélemény.t azt tudsz formálni, szerintem is vannak szar müsoraik, igen, de sok jo és érdekes müsör is van, rtl és a tv2-tön is, és itt nem csak a tehetség kutatok-ra gondolok, mert az guye mind ketön megy . Vannak jo kis ismeret terjesztö stb müsöraik lehet hgoy nem 2-3orásak és hogy nem minden nap hanem csak hetente mennek, de érdekesek és jok. és emelet még ott van mint irták, pár müsör mármint sorozat amik jok is, és már csak emaitt is nagy érvágás lenne. de ettöl függetlenül, vélemény-t nyilványitani , arrol amit elvielg nem nézel mert ratyi meg televira, vagy mi a tök, az azért elég durva, mert ha nézed akkor te szavaidal élve agyosot vagy, viszont leszolod öket, Én felválalom, hogy nézem és szerintem is lenen felháborodás, és igen az rtl miatt lenne a nagyobb nem a tv2 miatt, föleg a mellék csatornáik miatt, pl: Cool, és még jo pár. Tv2-nél nem lehet felsorolni oylat, max a sport fanoknak ez az uj spiler ami még nincs a kinálatban, de várahto hogy bekerül okt1-töl.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák