Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paal

    csendes tag

    Azért azt el kell ismerni, hogy a Telekom az extra szolgáltatásokban jobban kiszolgálja az ügyfeleket.
    Nálam Digi van, PVR-os tv-vel, de a húgoméknál láttam az IPTV tudását is. Párhuzamosan tud 1 HD és 2 SD adás rögzíteni, ezeket a felvételeket a 2. boxon is le tudja játszani.
    Ha csak a mást akarok nézni, mint amit felveszek tudást akarom reprodukálni, akkor kéttuneres DVB-C-s tv kell vagy extra box, ami egyik sem két filléres megoldás.
    Digivel én elégedett vagyok, de nem értem miért nem csapnak le ezekre az extra költésekre:
    felvevős box felárért - átlagos ügyfélként nem akarnék külső winyóval szarakodni
    wifi routert is adhatnának a nethez mint a két versenytárs, akár pénzért
    HBO maxpakban lehetne HBO Go és On-demand - ezekkel együtt lehet, hogy kifizetném a maxpak díját - ja és miért nincs HBO HD, amikor van egy csomó HD csatorna (tudom, bolond aki előfizet ma Magyarországon ilyenért, amikor a torrent oldalak jól működnek, de néha belenéznék és kényelmesebb lenne, olyat is megnéznék, amikről nem olvastam sehol..)
    Digi Film HD is jöhetne már
    Nem értem, hogy az ilyen jellegű extra forintokért miért nem hajolnak le.. Gondolom olcsóbb egy egyszerűbb portfóliót fenntartani.

Új hozzászólás Aktív témák