Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz unravel #28805 üzenetére

    nem reklámozom, csupán évekig használtam, szerettem, most meg hiányzik.
    amikor szolgáltatót cseréltem, a digi még sima boxot sem tudott biztosítani, hiába kértem, mert hiányos a készletük.
    nem hiszem, hogy digi alatt saját eszközzel olcsóbban megoldható, ha műsorújságos távoli felvételt...stb is akar az ember, pláne akár 3 csatornásat is párhuzamosan.
    örömmel veszem, ha írsz elfogadható áron egy olyan eszközt, ami megdelel az elvárásoknak!?!?
    minden technológiának van előnye, de hátránya is, ezért nem tökéletes egyik sem, ahogy az iptv volt, most a a digi digitális is kompromisszumos a másikhoz képest, ezt el kell fogadni, nem védeni minden árom a másikkal szemben.

    szili.tamas1; nézz majd rá jobban az iptv előnyeire is, nem az általad megjelölt szint az, nem véletlenül kérdezgeti sok digi előfizető - főként akik használták már más szolgáltatónál -, hogy ezen szolgáltatónál mikor várható, itt a fórumon is sokszor rákérdeztek már.
    ahol van digi, ott a t-s szolgáltatások is olcsóbbak, van speciális csomag, ami közel digi árú.
    jól elvagyok most a digi szolgáltatásaival is, és tényleg csak a tv terén van hiányérzetem, de kárpótol másban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák