Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pille69

    tag

    válasz rocket #16120 üzenetére

    Az utóbbi időben elég sok hsz-od van, amik központi témája a Digi új csatorna kínálata. Úgy látom, hogy ez számodra nagy problémát jelent. Erősíts meg, vagy cáfolj meg, jól érzem?
    Eléggé elmélyedtél a témában, az árakkal tisztában vagy, ha jól gondolom az UPC havidíja ugyan egy - számodra - jelképes összeggel magasabb, de a számodra életbevágóan fontos csatornákat, pl. Comedy Central, VIVA, :K megkapod. Ráadásul ugye a Digi-nél a tv-det állandóan állítgatni kell. :W
    .
    A kérdésem a következő lenne mindenféle személyeskedés, sértegetés nélkül. Az embereket több szempont szerint lehet csoportosítani. Az egyik csoportosításban beszélhetünk a megoldások emberéről, illetve a problémák emberéről. Te hová sorolod magad? A válasznak megfelelően szeretném megtudni, hogy váltasz-e a szerintem (!) összességében drágább UPC-re, :W vagy maradsz a felhasználóbarátabb Digi-nél? :K Én a megoldások emberének tartom magam, nem irkálnék tele egy topic-ot nyavalygással, hogy "nekem mi, miért nem jó", hanem megoldanám a problémát. Azonnal váltanék. :K

Új hozzászólás Aktív témák