Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    válasz Atti1112 #4649 üzenetére

    Attól függ, hogy melyik utcában laksz. Ha a szövetkezethez tartozik a lakás, akkor nem fogják bekötni, mert nem engedi a szövetkezet.
    A helyzet röviden: A szövetkezetnek van egy saját kábel TV hálózata, amit kiadott bérbe a TV Network-nek. Ezért a TV Network felújította és új csomagokat vezetett be, no meg jól megemelte az árakat és kötelező hűséget vezetett be. A szövetkezet sok pénzt kap érte a TV Networktől, ezért nem szabad, hogy csökkenjen az előfizetők száma, így nem engednek be konkurenciát. Ez csak a kábel TV-ről szól, de a digi nem húzza csak be a net kábelt, hanem a TV-vel együtt csinálja.
    Voltam a múltkor egy lakó gyűlésen is(ott tudtam meg amit leírtam), hogy megkérdezzem ezeket, de meglepetésemre szinte mindenki a TV Network-öt jött le szidni, ez volt a fő téma (sport1-2 eltűnése, csatorna kavarások, díj emelés).
    A Harmat u. azon része kilépett a szövetkezetből, társasházként működik, ezért mehetett oda a digi.

    Szóval ez a helyzet. A digi jönne, ingyen szerelne, olcsón adna, de a szövetkezet anyagi érdekből nem engedi. Jól megkéne pumpolni a bíróság, vagy valamilyen hivatal előtt a szövetkezetet, és akkor talán belátná, hogy a lakók érdekét kéne előtérbe helyezni.

Új hozzászólás Aktív témák