Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moko2

    tag

    válasz Latency #1963 üzenetére

    hozzaszolnek ehhez a szemethez.szemet a szolgaltatas,szemet az ugyintezes,szemet senkik a szerelok,szemet az egesz!egy nagy 0.megrendeltem,mert sok roman nyelvu csatorna is volt a kinalatban es en anno tudtam romanul,fel akartam eleveniteni.pro tv international az alapcsomagban,hirdetik mindenhol.ez erdekelt a legjobban.megrendelem,kozlik 2 het.ok,masnap hiv vmi szerelo,hogy jonne.mondom ok.jon,korulnez.mondja tetore tudja,a furoja nem tudja a betont.ugy jott a panelba.nalunk a tetore tilos.kikunyizom a kozos kepviselotol a dolgot,indul a dolog.5 orat volt itt es zserelt.en segitettem vegig,ezt fogtam,azt fogtam,ott furtam,ezt cipeltem... 5 ora utan ok,de pro tv international nem megy,csipognak,akadnak a csatornak.ok,betelefonaltam es kozlik,hogy ''sorry,a pro tv international nem az alapcsomag resze.'' mondom ok,amugy is selejt,masnap lemondom.bementem,irasban lemondtam.4 honap mulva mondja anyam tegyunk egy probat veluk,jok az arak,pro tv-t meg hanyagoljuk.ok,bementem,visszamondtam,bekapcsoltak,szar volt.felhitam a szerelot,jott,mondta vmi zavarja a vetelt.atszerelte mashova.szar volt,jott atszerelte mashova.ezt 4szer.akkor rajottem,hogy a belteri a szar.mindezt egy honap mulva.belteri ugyintezes 1 het.aztan megjon az uj belteri,nalam megy,anyamnal szar a kep.mondjuk nem gaz,lenyeg,hogy jobb mint eddig.3 hetig nezzuk,erre kijon 6 honaprol szamla.... bemegyek,erre ''hat elnezest,de nem kapcsoltuk ki amikor lemondta'' ANYÁD!
    ''ja es a keszulek onoknel volt'' ismet ANYÁD!masszak ki a tetore es a betonba furt csavarokat szedjem le es a kabeleket huzogassam ki es vigyem vissza?mi ez?mocskok.nem tudom mi lesz a vege,hogy egy fillert nem fizetek nekik es ha szarakodnak meg perre is viszem a dolgot az tuti.mindenki kimelje meg magat ezektol a senkiktöl!

    ---Enni s pihenni!---

Új hozzászólás Aktív témák