Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nietzsche_

    tag

    válasz Oliverda #5345 üzenetére

    Ha már mindketten megengedtétek magatoknak, akkor talán egy utolsó reagálást még megejthetek:

    Kedves Oliverda!

    Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a hivatkozási pont, de bármilyen meglepő 100 ezer fő feletti fórumon/ és több igen szép látogató-számmal 'megáldott' oldalon moderáltam éveken keresztül; tehát kéretik nem szőrszálhasogatóan arrébb tessékelni. Igenis, ha megvan mindennek a hely, akkor az adott témába illő írni az értintett hsz-t. Nem kell önkényesen kisajátítani egy-egy részt kényünk-kedvünk problémánk szerint, mert minden káosznak ez az indítórugója, aztán jön csatornákról a beszélgetés, majd a műholdas televíziózásról, majd a kábeltelevíziókról, a tévékről, a pc-n tv-zésről, s végül az adott fórumozó aki betér már csak egy odavetetett káoszt látja és dobál ide mindent, ami az eszébe jut. Ha felhívtad a figyelmem a hozzászólásszámomra: Akkor én is felhívnám a figyelmet arra, h. milyen példát is mutatsz az 'újaknak'.

    Részemről lezárva a beszélgetés, kérnélek titeket is erre.Lehet írni a T-s témát, T-s topicba, UPC-st a UPC-sbe.. azt meg, h. melyik csatorna alapján döntesz és hogy: azt csak te tudod úgyis, más nem mondhatja meg helyetted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák