Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Kiskutya #2798 üzenetére

    én is csak heti pár műsort szoktam megnézni, de azt mondom, ha valaminek 1 ft az ára, és nem vagyok vele elégedett, akkor az az egy forint is kidobott pénz, a megvásárlás pedig rossz üzlet volt....ha valami jó, akkor már csak az árról kell beszélni...ettől függően valakinek vagy megér annyit, v agy nem, de nem azért dönt mellette/ellene, mert a minőséggel voltak problémái..hasonlít, de sántít: melyik jobb üzlet: a vadiúj trabant 100 forintért, vagy a vadiúj s merci 5000ért....ugye, hogy nem az ár lesz a döntő ebben a dologban? ha valamiről kiderül, hogy nem olyan, amint amit elvárnál, akkor egy fillért sem adsz érte, vagy legalábbis a jobb, de értelemszerűen drágább mellet döntesz. én erre azt mondom, ha meg valakinek havi 2K-n múlik, hogy mindig odakapcsol, és nézi, vagy pedig odakapcsol, és vagy nézi, vagy nem nézi, akkor meg is érdemli, magának kereste a bajt..nem gondolok személy szerint senkire, csak magát az esetet példázom.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák